Andrie trenýrky – svěží design a perfektní střih

Určitě to znáte, koupili jsme si nové spodní prádlo, ale stále nedáte dopustit na staré kousky ve vašem prádelníku. Nové spodní prádlo jste měli párkrát a leží Vám ve skříni? Ať už z důvodu, že vám nesedl střih, materiál, provedení nebo se v nich jednoduše z jakéhokoli důvodu necítíte dobře a komfortně? Nebojte se, nejste v tom sami. Poradíme vám jaké trenýrky zvolit, abyste se cítili komfortně po celý den. Máme pro vás pár rad, jak si vybrat to pravé spodní prádlo, potažmo trenky. Mezi zákazníky oblíbené spodní prádlo patří Andrie trenýrky.

Trenýrky jsou mezi muži oblíbené

Trenýrky mají oblíbený volný střih

Nosíte raději volné trenýrky, nebo dáváte přednost přiléhavým boxerkám nebo slipům? Dlouhou dobu patřily trenýrky a slipy mezi nejoblíbenější druh spodního prádla, potom je začaly nahrazovat upnuté boxerky. Trenýrky však zůstaly v popředí zájmu mnoha mužů, díky pohodlnému volnému střihu, který nikde netlačí. Trenýrky Andrie jsou oblíbené hlavně díky kvalitnímu materiálu, ale i volnému střihu, který poskytne svobodu, komfort a prodyšnost. Proto jsou mezi muži tak oblíbené. Andrie trenýrky jsou navíc ušity z příjemného bavlněného materiálu, který perfektně saje pot, je příjemný na celodenní nošení a hlavně drží i po mnoha praních tvar a barvy.

Trenýrky mají pohodlný střih

Andrie trenýrky sedí každé postavě

Víte, že můžete vybírat spodní prádlo také podle typu postavy? My Vám poradíme jak na to. Jednotlivé druhy spodního prádla se hodí na různou postavu. Pánské slipy volí muži, kteří mají objemnější stehna. Boxerky zase sluší mužům s vysokou a sportovní postavou. A Andrie trenýrky? Sedí na každou postavu, zejména jsou vhodné pro muže, kteří preferují volnost a komfort při nošení. Ale také se šijí ve dvou střizích a to buď s rozparky po bocích, nebo v přiléhavějším střihu bez rozparků. Střih bez rozparků je vhodný pro muže se sportovnější postavou, naopak střih s rozparky je ideální pro muže s objemnějšími stehny. Trenýrky se zkrátka hodí pro každého muže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *