parfémy pro muže

Zvýrazněte svou osobnost s vhodnými parfémy pro muže

Vonět svěže a přitažlivě netouží jen ženy, ale i muži. Správná vůně dokáže i muži navodit pocit svěžesti, pohodlí, sexappealu. Pánové, patříte k těm, kteří si parfémy pro muže vybírají podle oblíbenosti u přátel nebo toho, zda se vám líbí nebo ne? Podle oblíbenosti u přátel byste raději neměli. Parfém na každém člověku voní jedinečně a správně vybrána vůně o vás napoví na první nádech stejně hodně jako první celkový vizuální dojem. Stačí pár kapek nebo střiků parfému, který zvýší vaše sebevědomí a zanechá dojem na rande, pracovním setkání nebo pohovoru. Nevít, na co je důležité se při výběru parfému pro muže zaměřit? Níže se dočtete jednotlivé tipy, které vás nasměrují k nejvhodnějšímu výběru.

parfém pro muže
Vůni si vybírejte především podle vlastních preferencí

Parfémy pro muže – na co se při výběru zaměřit?

Vhodně svolené parfémy pro muže by měli podtrhnout vaši osobnost i životní styl, měli byste s parfémem tvořit dokonalou souhru. Všimli jste si, že při výběru vůně rozhoduje i vaše osobnost? Sportovec sáhne po svěží vůni, casanova preferuje těžké a výrazné parfémy, gentleman je věrný ověřené klasice a dobrodruh má potřebu vůně střídat.

– Podle typu osobnosti a ročního období

Nejprve je důležité vybrat si preferovaný typ a intenzitu vůně. Na výběr jsou různé druhy vůní – květinové, orientální, dřevité, kožené, cypřišové, kapradinových a citrusové, a potom i různé kombinace těchto druhů s jinými specifickými odéry.

Dalším rozhodujícím prvkem při výběru vůně je čas – roční období, na které si vůni kupujete. V létě se upřednostňují svěží vůně (vydrží 5-7 hodin), zatímco v zimě spíše těžší kořeněnější, které proniknou přes všechny vrstvy oblečení (výdrž i více než 10 hodin).

– Podle oblíbené barvy a duševního rozpoložení

Bílá – čisté, svěží, nevinné vůně

Černá – dřevité s obsahem santalového dřeva a cypresové s bergamotem

Červená – kořeněné s obsahem zázvoru nebo dřevité s obsahem mahagonu a cedrového dřeva

Zelená – květinové

Modrá – citrusové nebo květinové s obsahem jasmínu a konvalinky

parfémy pro muže
Parfém aplikujte na pulzujíci místa na těle

Víte jak parfém správně aplikovat?

Parfém je třeba aplikovat na suché tělo ze vzdálenosti minimálně 5 a maximálně 15 cm, na pokožku, nikoli na oblečení. Doporučuje se ho nerozetřít, protože vtíráním do pokožky snižujete intenzitu vůně. Také neprocházejte přes tzv. obláček parfému.

Parfém můžete také aplikovat na řadu pulzujících míst, vždy si však vyberte jen jedno či dvě. Máte na výběr aplikaci za uši, spodní čelist, krk, hruď, předloktí nebo zápěstí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *